Zamknij

Potrącona 77 - letnia kobieta zmarła! ZDJĘCIA

17:19, 06.12.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj po godzinie 15.30 na ul. Podkarpackiej w Besku została potrącona 77 - letnia piesza. Jak poinformowała rzecznik KPP w Sanoku kobieta pomimo podjętej reanimacji zmarła. Sprawca wypadku był trzeźwy. Nadal utrudniony jest ruch na DK 28 w kierunku Krosna.

- Kierujący samochodem marki Seat potrącił kobietę, która pomimo podjętej reanimacji zmarła. Kierujący samochodem był trzeźwy, pobrano mu krew na obecność środków odurzających - informuje rzecznik prasowy KPP w Sanoku.

Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności wypadku. Utrudnienia w ruchu potrwają jeszcze około godzinę. Na ten czas policja zorganizowała objazdy.

  

 

fot. nadesłane: OSP Besko

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone