Zamknij

Elektryk*

Nr oferty: StPr/18/1397Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jana Pawła II 59, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : MILE WIDZIANE ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI "E" GR. I [Umiejętność 1] : WIEDZA Z ZAKRESU ELEKTRYKI
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SANOCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jana Pawła II 59, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: RAFAŁ FUKSA
    Numer telefonu: 134647862
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Oczekiwania: Wykształcenie zawodowe/średnie, uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny).
    StPr/18/1399
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Odśnieżanie ciągniem ogrodniczym na terenie miasta Sanoka w okresie zimowym oraz do prac porządkowych w okresie letnim
    StPr/18/1408
    data rozpoczęcia pracy od 11.12.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    .doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych . budowanie pozytywnych relacji z klientami . realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów.
    StPr/18/1406
    data rozpoczęcia pracy od 10.12.2018
    wynagrodzenie od od 2 450 PLN

    prace w restauracji
    94/12/2018
    wynagrodzenie od od 12,5 PLN

    obsługa klientów-wykładanie towarów-obsługa kasy fiskalnej-prace porządkowe-w przypadku pracownika stoiska mięsnego krojenie mięsa, wędlin, serów
    91/12/2018
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    kompleksowa obsługa klientów w zakresie wydawania towaru z magazynu
    90/11/2018
    data rozpoczęcia pracy od 03.12.2018
    wynagrodzenie od 2 500 - 4 000 PLN

    pomoc przy pracach na kuchni
    89/11/2018
    data rozpoczęcia pracy od 30.11.2018

    rozwożenie pieczywa
    StPr/18/1401

    do uzgodnienia
    StPr/18/1402

    do uzgod.
    StPr/18/1404