Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego - wywrotki

Nr oferty: StPr/19/1301Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Transport towarów budowlanych. Praca w delegacji - Sanok. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazd. Praca na budowie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
    Uprawnienia:
    • kurs na przewóz rzeczy
    • prawo jazdy kat. C
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagane doświadczenie, aktualne badania lekarskie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Janina Faron Przedsiębiorstwo Transportowe,,FAR-TRANS"
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 34-623 Janowice 196, powiat: limanowski, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Wojcich Faron
        Numer telefonu: 604529282
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Ochrona zakładu pracy.
        StPr/19/0691
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        do uzgodnienia
        StPr/19/0696
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        Do uzgodnienia
        StPr/19/0697
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

        StPr/19/0699
        data rozpoczęcia pracy od 25.06.2019
        wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

        do uzgdn.
        StPr/19/0700
        wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

        StPr/19/0701