Zamknij
11:38, 07.05.2019
Historyczny awans do półfinału Mistrzostw Polski i wysokie miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji to największe sukcesy na koncie juniorskiej drużyny TSV. Podopieczni Macieja Wiśniowskiego zaliczyli bardzo udany sezon.
08:14, 12.03.2018
Po zaciętym mecz siatkarze TSV Transgaz Travel Sanok pokonali AZS PWSZ Stal Nysa 3:2.
11:29, 04.03.2018
Nie było niespodzianki w trzecim meczu pomiędzy TSV Sanok a AZS-em Częstochowa, siatkarze spod Jasnej Góry wygrali 3:1 i zapewnili sobie awans do półfinału. Ekipie z Podkarpacia pozostaje gra o miejsca 5-8.
11:11, 24.02.2018
Chociaż siatkarze TSV Sanok postawili się AZS-owi Częstochowa, dwukrotnie zeszli z boiska pokonani. Częstochowianie nie ustrzegli się momentów słabszej gry, jednak nie przeszkodziło im to w odniesieniu kolejnego zwycięstwa.
13:35, 22.02.2018
Siatkarze TSV Trans-Gaz Sanok dzisiaj i jutro powalczą w Częstochowie o punkty w play off. Początek spotkania o godzinie 18. Zapraszamy do oglądania transmisji z tego spotkania.
1
09:08, 19.02.2018
Sanoczanie pokonali 3:0 AGH i zapewnili sobie grę w fazie play-off.
09:59, 29.01.2018
Sanoczanie pokonali Stal Nysę 3:1 i nadal są w grze o ósemkę.
3
20:55, 21.01.2018
Cenne trzy punkty zdobyli siatkarze z Siedlec, którzy pokonali TSV Sanok i są bliżsi gry o miejsca 1-8. Sanoczanie tylko w drugim secie nawiązali w miarę wyrównaną grę, w pierwszym i trzecim secie byli tłem dla swoich rywali.
12:19, 20.01.2018
Dzisiaj siatkarze TSV Sanok zmierzą się z KPS-em w Siedlcach. Dla obu drużyn spotkanie to będzie miało bardzo ważne znaczenie, obie ekipy walczą o prawo gry w pierwszej ósemce. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania przeprowadzi PZPZtv. Początek o godzinie 17.
5
09:57, 18.01.2018
Po zaciętym meczu siatkarze TSV Sanok musieli uznać wyższość rywala, mecz zakończył się porażką sanoczan 2:3.
13:44, 13.01.2018
W 16. kolejce gier w I lidze nasi siatkarze zmierzą się z silnym rywalem jakim jest AZS Częstochowa, ekipa spod Jasnej Góry z meczu na mecz spisuje się coraz lepiej i jest wiceliderem tabeli.
1
09:31, 08.01.2018
3:0 siatkarze TSV Sanok pokonali Olimpię Sulęcin.
09:20, 18.12.2017
Po zaciętym meczu siatkarze TSV Sanok 3:2 pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki.
1
10:34, 10.12.2017
Kolejny zacięty pojedynek we własnej hali rozegrali siatkarze TSV Sanok, pokonali oni Norwid Częstochowa 3:2, choć byli bliscy przegrania całego spotkania. Po trzech partiach prowadzili podopieczni Radosława Panasa 2:1 i nie wykorzystali swoich szans na wygranie tego meczu. Żal szczególnie trzeciej partii, w której nasza drużyna prowadziła 24:23 i nie wykorzystała szans na wygranie tego seta i całego meczu 3:1.