Zamknij

Problem z wilgotnymi murami, grzyb? Elektroaqua idealnym rozwiązaniem

08:11, 06.07.2018 | RED
Skomentuj

Zalanie mieszkania, deszcz na budowie, brak wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych czy gospodarczych - oto najczęstsze przyczyny powstawania wilgoci, którą należy niezwłocznie usunąć. Jest to bardzo uciążliwy problem, który może zastopować prace remontowe lub znacząco obniżyć komfort życia domowników, w których pomieszczeniach piwnicznych czy mieszkalnych występuje problem zawilgocenia.

Zawilgocone ściany/mury prowadzą do powstania groźnych dla zdrowia grzybów, nieestetycznych nalotów na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych budynku oraz postępującego rozpadu konstrukcji obiektu, dlatego nie wolno go lekceważyć by nie narazić się na przykre konsekwencje. Gdy problem z wilgocią zostanie zauważony należy działać niezwłocznie z pomocą profesjonalnych metod osuszania budynków, wtedy można być pewnym zażegnania problemu raz na zawsze.

Jedną z najbardziej polecanych metod walki z wilgocią jest elektroosmoza, którą wykonuje się za pomocą profesjonalnego urządzenia. Jest to elektroniczny bezprzewodowy system osuszania ścian. Największą jej zaletą jest to, że nie wymaga mechanicznej ingerencji w konstrukcję budynku. Efektywne działanie zawdzięcza falom elektromagnetycznym emitowanym przez innowacyjne urządzenie o optymalnym natężeniu, które powodują osuszanie ścian. Oprócz osuszania ścian, fundamentów, piwnic metodę tą z powodzeniem wykorzystuje się także do usuwania zagrzybienia pomieszczeń (więcej można na ten temat przeczytać na http://osuszaniebudynku.com/). Jedną z firm, która zajmuje się w Polsce wspomnianym systemem usuwania zawilgocenia jest Zakład Osuszania i Zabezpieczenia Przeciwwilgociowego Elektroosmoza III.

Firma ta posiada polskie i zagraniczne patenty na wykonywanie przeciwilgociowych robót izolacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także kadrze wykwalifikowanych specjalistów i innowacyjnym urządzeniom skutecznie osuszy budynek oraz zwalczy zagrzybienie. Tym samym z powodzeniem będzie można kontynuować prace remontowe czy budowlane lub cieszyć się wnętrzem, które nie truje domowników. Zakład dysponuje niezawodnymi sposobami drenażu i izolacji obiektów, a także pomocą doradców, którzy każdemu klientowi zaproponują indywidualne skuteczne rozwiązanie problemu.

(RED)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone