Zamknij

Ubezpieczenie zagraniczne - co daje? przed czym chroni?

09:46, 18.07.2018 | G.B
Skomentuj

Z wyjazdami za granicę wiąże się wiele zagrożeń. Zamach, tropikalna choroba, czy groźny wypadek, to nie scenariusz sensacyjnego filmu, a realne zagrożenia, które mogą przytrafić się Tobie lub Twoim bliskim. Dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu możesz uchronić przed nimi siebie i swoich bliskich.

Obecnie na polskim rynku funkcjonuje wiele firm oferujących ubezpieczenia zagraniczne, które prześcigają się w ofertach. Ubezpieczenia turystyczne zróżnicowane są zarówno pod względem zakresu udzielonej ochrony, jak i przedmiotu ubezpieczenia, czy wysokości składki.

Za granicą czyha wiele niebezpieczeństw. Jedne bardziej poważne, inne prozaiczne. Niezależnie od tego, na każdą niespodziewaną sytuację można się przygotować wykupując odpowiednie ubezpieczenie.

dzięki czemu wyeliminujesz straty, a przynajmniej znacznie je ograniczysz. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie ubezpieczenie, dzięki czemu będziesz mógł bez przeszkód cieszyć się zagranicznym wyjazdem.

Najpopularniejszym składnikiem pakietów ubezpieczeń turystycznych jest ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków podczas turystycznego wyjazdu. Dotyczy ono wszelkiego rodzaju uszkodzeń ciała lub rozstroju zdrowia powodujących trwały uszczerbek lub śmierć ubezpieczonego.

Powinniśmy także wykupić dodatkowe ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą oraz związane z nimi świadczenia pomocowe. Dzięki niemu nie będziemy zobowiązani do samodzielnego pokrywania wydatków związanych z leczeniem powypadkowym lub prowadzonym na skutek nagłego zachorowania jest ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą. Obowiązek ten będzie spoczywał na ubezpieczycielu.

Osoby, które lubią ekstremalne wypady, powinny także wykupić ubezpieczenie kosztów akcji ratowniczej i poszukiwawczej, dzięki któremu w przypadku wystąpienia kryzysowej sytuacji, będziemy zwolnieni z ponoszenia kosztów związanych z prowadzeniem akcji ratowniczej i kosztów poszukiwań w celu ratowania życia i zdrowia ubezpieczonego oraz udzielenia doraźnej pomocy lekarskiej na miejscu wypadku.

Sprawdź i wybierz ubezpieczenie dla siebie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://rankomat.pl/ubezpieczenia-turystyczne/kalkulator i klikniesz porównywarkę cen, wypełnisz formularz online, a ubezpieczyciel w mniej niż minutę wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę, która ochroni Ciebie i Twoich bliskich przed niespodziewanymi i niechcianymi skutkami zagranicznych podróży.

(G.B)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone