Zamknij

Kredyt mieszkaniowy i wykończeniowy - jak najlepiej to powiązać?

22:02, 13.08.2018 | RED
Skomentuj

Od lat na polskim rynku mieszkaniowym da się zaobserwować wzrost zainteresowania klientów mieszkaniami w stanie deweloperskim oraz pochodzącymi z rynku wtórnego. Ich zakup najczęściej wiąże się z koniecznością przeprowadzenia wykończenia lub wykończenia. Inwestycje te można sfinansować z kredytu hipotecznego. Podpowiadamy, jak najlepiej powiązać kredyt hipoteczny i gotówkowy na remont lub wykończenie wnętrza.

Nie każdy dysponuje dużą gotówką, dlatego często zdobycie kredytu hipotecznego jest jedyną drogą do szybkiego wykończenia mieszkania. Taka forma finansowania z pewnością będzie bardziej opłacalna niż wysoko oprocentowane kredyty gotówkowe czy pożyczki celowe. Raty będą stosunkowo niskie i rozłożone na długie lata, dzięki czemu nie będzie znacząco obciążać domowego budżetu.

Podstawą udzielenia kredytu jest akt własności nieruchomości, zdolność kredytowa oraz kosztorys inwestycyjny. Bez tych dokumentów nie będziemy mogli ubiegać się o pieniądze. Aby wybrać najlepszą ofertę dostosowaną do naszych potrzeb warto sprawdzić oferty

banków na kredyt na mieszkanie w porównywarce finanse.rankomat.pl. Znajdziemy tam ranking 16 kredytów hipotecznych. Po wprowadzeniu kwoty, która nas interesuje, otrzymujemy wysokość raty. W prosty sposób możemy wybrać najtańszy kredyt hipoteczny.  

Przy wyborze najkorzystniejszej oferty należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze wysokość kwoty, jaka jest nam potrzebna. Równie ważne jest aby sprawdzić, jaką sumę z domowego budżetu jesteśmy w stanie przeznaczać na spłatę miesięcznych rat. Dla twojego portfela bezpieczniejszy będzie kredyt na dłużej z niższą ratą, bo będziesz mógł go spłacać nawet jeśli twoja sytuacja finansowa się pogorszy.

Aby wybrać najlepszą ofertę, warto skorzystać z internetowych kalkulatorów kredytu gotówkowego online na finanse.rankomat. Na podstawie podanych w formularzu danych o dochodach oraz sytuacji mieszkaniowej, otrzymasz oszacowaną wstępną zdolność kredytową ze wstępnie wyliczoną ratą i kosztami kredytu.

Ranking przedstawia szczegóły każdej oferty, a także umożliwia dodatkowe porównanie tych parametrów dla wskazanych kredytów bankowych. Proces jest szybki, intuicyjny i całkowicie bezpłatny.

 

(RED)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone