Zamknij

E-waluta, czyli wygodna alternatywa dla banków i kantorów stacjonarnych

12:35, 28.09.2018 | RED
Skomentuj

Choć na co dzień większość z nas nie myśli o walutach, tak naprawdę każdy, na pewnym etapie swojego życia, je kupuje. Jedni, bo spłacają kredyt i szukają taniego kursu franka. Inni bo wyjeżdżają na wakacje i interesuje ich kurs sprzedaży euro. Bez względu na to, kiedy i po co kupujemy walutę, musimy znaleźć jak najlepsze jej źródło.

Pierwszym skojarzenie, jakie zapewne ma większość z nas na hasło wymiana walut, są kantory stacjonarne. Te instytucje możemy znaleźć w każdym mieście. Klienci chwalą sobie szybką wymianę i atrakcyjne kursy. Jednak, czy tak jest naprawdę?

W dzisiejszych czasach prawdziwą wygodą jest możliwość korzystania z usług bez wychodzenia z domu. Wszyscy przecież robimy zakupy przez Internet i opłacamy wirtualne rachunku. Nie ma już potrzeby udania się do sklepu na rogu czy galerii handlowej, by zakupić odzież czy artykuły spożywcze. Nie musimy jechać do miejskich instytucji, aby zapłacić rachunki za wodę czy prąd. Wszystko to możemy zrobić online.

Podobnie jest z wymianą walut. Gdy szukamy tanich walut, znajdziemy je w naszym telefonie czy komputerze. Wystarczy, że skorzystamy z oferty kantorów internetowych, które stały się idealną alternatywa dla tradycyjnych banków i kantorów stacjonarnych.

Jak działają e-kantory? To serwisy, zapewniające dostęp do walut 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Aby z nich skorzystać musimy założyć konto użytkownika i gotowe! Możemy korzystać z oferty najlepszych kursów walut, wymieniać pieniądze, a nawet wysyłać e na dowolne konto własne lub innych osób.

Serwisy takie jak Internetowykantor.pl cieszą się ogromnym zaufaniem tysięcy ludzi. Dla przykładu, Internetowykantor.pl, który działa nieprzerwanie od prawie 9 lat, ma aż 700 tysięcy pozytywnych opinii na stronie Opineo, gdzie każdy z nas może dzielić się swoją opinią o różnego rodzaju usługach.

Ważnym aspektem, przemawiającym za kantorami internetowymi, są korzystne kursy walut. Wchodząc na https://internetowykantor.pl/kursy-walut/ może sprawdzić aktualnie najlepsze kursy
i po nich wymieniać pieniądze natychmiast, lub korzystając z opcji autozatwierdzania, wymienić je wtedy, gdy pieniądze wpłyną na nasz profil.

Wybierając e-kantor, zwróćmy również uwagę na źródło bezpiecznej waluty. Za takie możemy uznać kantory internetowe, które cieszą się pozytywna opinią ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa. Jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na tym polu jest Złoty Bankier w kategorii „Bezpieczeństwo – najlepsze praktyki”, przyznawany przez portal bankier.pl. W tym roku tę nagrodę dla najlepszego źródła bezpiecznej waluty otrzymał Internetowykantor.pl.

(RED)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone