Zamknij

Zabawki dla 3 latka na Mikołaja?

15:19, 26.11.2018 | RED
Skomentuj

Mikołajki są raz w roku to również czas wyjątkowy dla dzieci i dorosłych. Dzieci oczekują na ten dzień szczególnie. W tym dniu obdarowywane skromnym prezentem przedświątecznym.

Wielu dorosłych z wyborem prezentu dla dziecka ma nie lada problem. Zwłaszcza, że w sklepie z zabawkami czeka nas ich duży wybór. W wielu sklepach znajdziemy zabawki edukacyjne, które mogą grać, piszczeć, śpiewać. Oprócz tego na innych regałach możemy znaleźć zabawki, które rozwijają zdolności manualne. Są to przede wszystkim tablice do rysowania, kredki, kolorowanki. Rodzice również mogą wybrać zabawki, które uczą logicznego myślenia. Tutaj do wyboru mamy puzzle, domino, memory, układanki, klocki.

Zabawki dla trzylatków są często również podzielone ze względu na płeć dziecka. Wcześniej większość zabawek dla dzieci było uniwersalnych. Jednak teraz zainteresowania chłopców, jak i dziewczynek znacząco się różnią.

Zabawki edukacyjne dla 3 latka

Zabawki dla trzyletniego dziecka to przede wszystkim propozycje edukacyjne. Tego typu zabawki bawią i uczą dzieci. Dziecko w wieku 3 lat bardzo szybko chłonie wiedzę, więc zabawki edukacyjne to najlepszy sposób na prezent, szeroki wybór takich zabawek znajdziesz na https://hancia.pl/Zabawki-dla-3-latka-c257.

Zabawki dla 3 latka przede wszystkim powinny zaspokajać jego ciekawość, rozwijać kreatywność i wyobraźnię. Zabawki te powinny nie tylko bawić, ale przede wszystkim uczyć. W kategorii zabawek edukacyjnych znajdziemy przede wszystkim zabawki, które pozwalają ćwiczyć naukę poprzez naśladownictwo. Zabawki te uczą również wrażliwości dotykowej, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową podczas wykonywania precyzyjnych ruchów.

Zabawki edukacyjne sprawią, że dziecko nie będzie się bało wchodzić w świat, który dotychczas był dla niego zagadką. Jedną z fajnych edukacyjnych zabawek są puzzle i wszelkie układanki, tablice, które uczą cyferek i literek. Tego typu zabawki będą mu towarzyszyć przez kilka lat. Zabawki edukacyjne dla dzieci to przede wszystkim:

  • Smoby Tablica drewniana dwustronna;
  • Mówiące pióro panda 32 edukacyjne zadania;
  • Ośmiornica kolornica zabawka edukacyjna drewniana;
  • Wader 41820 Klocki jeżyki 64 elementy.

Zabawki z postaciami z bajek

Mikołajki to czas szczególnie wyczekiwany przez dzieci przez cały rok. Wielu rodziców wie, co dzieciom się podoba, a także, jakie bajki są na topie. Bajki to nieodłączny element życia dziecka. Bohatera z ekranu czy z kart książeczek ma każde dziecko.

Dla chłopców preferowane są zabawki, które obejmują bohaterów znanych z popularnych seriali i filmów np.: Transformers, Star Wars. Dziewczynki zaś mogą wybierać spośród My Little Pony, Hello Kitty, czy Piny Pon. Zabawki z motywem bajkowym dają dużo zabawy oraz uradują każde dziecko. Wiadomo nie od dziś, że każde dziecko marzy o tym, by mieć na własność postać. Taką, którą podziwia na szklanym ekranie. Zabawki z postaciami z bajek pozwalają marzyć o super bohaterach i o księżniczkach.

Obecnie na rynku znaleźć można super zabawki związane niemal z każdą bajką. Warto jednak dobrze rozeznać się w ofertach sklepów i wybrać najlepsze opcje. Do najpopularniejszych zabawek należą:

  • Jupiter Strażak Sam 2w1 od SIMBA;
  • Dmuchana piłka plażowa Frozen kraina lodu aż 50 cm;
  • Wyścig o złoty tłok Cars 3 auta Cobi;
  • Simba Masza Tańczący Niedźwiedź 32 cm;
  • Transformers bumblebee 2w1 auto robot żółty chevrolet camaro.
(RED)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone