Zamknij

Jakie czapki damskie wybrać na zimę?

10:45, 05.12.2018 | RED

Prawdopodobnie jak wiele innych kobiet przywiązujących uwagę do szczegółów, podchodzisz do wyboru czapki bardzo poważnie. Powinna ona nie tylko zapewniać ciepło, ale też dobrze wygląda. I przede wszystkim pasować do twojej kurtki, torebki, butów, rękawiczek, szalika i nauszników. Najlepszym materiałem jest naturalna wełna, nie żadne syntetyczne mieszanki dostępne w sklepach sieciowych. Nie musisz się też obawiać, że taka czapka damska będzie cię gryzła. Obecnie produkowane są materiały, które zapobiegają temu efektowi.

?

Czapki damskie – różne style i rodzaje


Bezpiecznym rozwiązaniem pasującym do każdej okazji jest czerń, szarość, beż albo granat. Niezależnie od tego, w jakiej kolorystyce kupimy kurtkę, te propozycje będą zawsze na czasie. Są po prostu uniwersalne. Dlatego, jeżeli nie wiesz, jakie trendy obowiązują w tym sezonie, postaw na klasykę.

Natomiast, gdy lubisz eksperymentować i chcesz pokazać siebie w swoim stroju, próbuj czegoś nowego. Postaraj się dowiedzieć, jakie barwy są modne w danym sezonie – w 2018 roku jest to czerwień i żółć. Odważ się pokazać, że czapki damskie służą nie tylko okryciu głowy przez zimnem i wiatrem. To również sposób na zaprezentowanie własnego stylu i indywidualnego gustu. Możesz też wyglądać bardziej elegancko, jeżeli spróbujesz berety.

Jakie czapki damskie sprawdzają się najlepiej?


Takie, które w połączeniu z dodatkami stanowią całość. Może to być jeden kolor, mogą być jego odcienie, mogą być pary – ten ostatni wariant lepiej stosować, gdy ma się jako takie pojęcie o barwach i ich łączeniu. Dodatki typu komin, rękawiczki czy szaliki zawsze warto utrzymywać w podobnej tonacji. Zdecydowanie unikaj mieszania stonowanych barw z krzykliwymi, gdzie przeważają te drugie. Czerwień to doskonały dodatek, ale jako główny element może robić złe wrażenie na otoczeniu. Warto poznać szeroką ofertę czapek Diverse: diversesystem.com/pl/ona/akcesoria-zimowe.

Wszystkie twoje czapki damskie powinny pasować do twojego charakteru, stylu, upodobań. Dlatego też nie staraj się na siłę wybierać wariantów, które ci się nie podobają, bo są modne. Jeżeli nie lubisz być na czasie, a preferujesz wygodę, postaw na sprawdzone rozwiązania. Chcesz mieć pompon przy czapce, taką sobie kup. Wolisz beret zamiast kapelusza, nie wahaj się szukać jakiegoś ładnego beżowego albo brązowego. Dobieraj swoją garderobę tak, jak lubisz, a modowe trendy wykorzystuj jako inspirację. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie masz okazję wywrzeć tylko raz. Potem to już podtrzymywanie albo naprawianie raz wyrobionej opinii o twojej osobie.

(RED)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone