Zamknij

O czym pamiętać wypożyczając samochód?

13:17, 05.12.2018 | RED

Gdy chcemy zyskać mobilność a nie posiadamy własnych czterech kółek, nie jesteśmy skazani na zakup samochodu. W końcu- zawsze możemy go wypożyczyć.

Wypożyczalnia samochodów- doskonały biznes

Jeszcze kilkanaście lat temu pomysł na założenie wypożyczalni samochodów wydawał się pomysłem z innej epoki. Owszem, funkcjonowały wypożyczalnie, ale ich podstawową domeną było wynajmowanie samochodów na specjalne okazje, jak np. na  ślub. W ostatnich latach możliwość wynajmu pojazdu do zwykłych, codziennych czynności stało się bardzo popularnym i cenionym rozwiązaniem, szczególnie wśród mieszkańców dużych miast. Z auta można korzystać wtedy, gdy faktycznie jest nam ono potrzebne. Dzięki temu unikniemy wielu dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem własnego pojazdu.

Pojazd na urlop

Wynajem pojazdu to także doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wyjeżdżają na urlop. Można zarezerwować pojazd tam, gdzie się wybieramy bez konieczności korzystania z własnego auta. Nawet, jeśli wybieramy się za granicę, to również tam, można bez problemu skorzystać z wypożyczalni samochodów. Wiele firm udostępnia swoją ofertę na stronach internetowych. Wybierając się do Wielkiej Brytanii można zwiedzać Londyn, np. dzięki cheap escorts. Rezerwując samochód warto pamiętać o kilku szczegółach.

Samochód z wypożyczalni, na co zwrócić uwagę?

Flota. To jest podstawa. Większość firm przywiązuje naprawdę dużą uwagę do taboru samochodowego jakim dysponuje. Wiek aut to maksimum kilka lat. Stosunkowo młode samochody to gwarancja niezawodności. Ponadto, jeśli auta są w miare nowe, wówczas są one pozytywnie odbierane przez potencjalnych klientów. Gdy zdecydujemy się już z usług której wypożyczalni będziemy korzystać, warto wybrany model wcześniej zarezerwować. Warto także zwrócić uwagę na dostępność interesujących nas informacji, jakie firma udostępnia np. na swojej stronie internetowej. Dodatkowym wyznacznikiem jest sposób kontaktu z firmą. Jeśli skorzystamy z opcji formularza kontaktowego, to ile czasu zajmuje firmie odpowiedź? A jeśli dzwonimy, to jak szybko uda nam się skontaktować z przedstawicielem firmy? Duże znaczenie ma również marka. Jeśli firma znana jest w branży, funkcjonuje na rynku od wielu lat i cieszy się dobrą renomą, wówczas oznacza to, że zyskała uznanie wśród wynajmujących i warto jej zaufać. Gdy decydujemy się na dokończenie transakcji oraz wynajęcie pojazdu, wówczas należy także zwrócić uwagę na to, jakie opcje dodatkowe oferuje wybrana firma. Najczęściej proponowany jest zakup dodatkowego ubezpieczenia komunikacyjnego, który zabezpieczy nas przed odpowiedzialnością, zgodnie z zawartymi w umowie postanowieniami.

(RED)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone