Zamknij

Wizytówki Rzeszów – gdzie zamówić i dlaczego warto?

14:18, 07.02.2019 | RED

Wizytówki mimo niewielkiego rozmiaru, mają wielkie znaczenie. Wie o tym każdy, kto prowadzi działalność lub pracuje jako przedstawiciel firmy. Trudno sobie wyobrazić poważnego biznesmena bez wizytówki. To po prostu nieodłączny element wizerunku człowieka biznesu, a przy tym powszechny sposób autoreklamy. A skoro tak, nie można go lekceważyć. Trzeba zadbać o właściwy projekt i wysokiej jakości wydruk. Gdzie najlepiej zamówić wizytówki w Rzeszowie?

Wizytówki Rzeszów – Drukarnia CreativePartner

Słyszałeś już o drukarni CreativePartner? Jeśli tak, to wiesz, że słynie z szybkiej realizacji zamówień, niskich cen i szerokiej oferty. Możesz tam wybrać spośród gotowych wzorów wizytówek (wizytówki adwokackie, biznesowe, budowlane i wiele innych) lub zamówić indywidualnie przygotowywany projekt. Doświadczony grafik dostosuje go do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Co więcej, możesz zlecić wydruk wizytówek online lub przez telefon. Wybierasz papier (z folią błysk, mat lub soft touch albo bez), format i kolorystykę, a drukarnia CreativePartner wykonuje zamówienie szybko i dokładnie. Oszczędzasz więc czas, którego przecież i tak zawsze mało. Nie musisz od razu zamawiać setek wizytówek, minimalne zamówienie zaczyna się już od 50 sztuk.

Zalety drukarni CreativePartner to: wysoka jakość wykorzystywanych materiałów, szybkość wykonania, miła i pomocna obsługa, profesjonalne projekty oraz niskie ceny. Pamiętaj, jeśli chodzi o Rzeszów, najlepsze wizytówki dostaniesz właśnie w drukarni CreativePartner.

Wizytówki – zamów i dolicz do kosztów podatkowych

Niektórzy zastanawiają się czy wydatki związane z wydrukiem wizytówek będą mogli zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Najkrócej rzecz ujmując – tak. I to kolejny argument przemawiający za tym, żeby bez wahania zainwestować w ten podstawowy sposób autopromocji. Koszty poniesione na wydruk wizytówek można zaksięgować w podatkowej księdze przychodów i rozchodów jako „Pozostałe wydatki”. To dlatego, że traktuje się ją jako materiał o charakterze informacyjnym, a nie reprezentacyjnym. Ich koszty są więc wydatkiem związanym z bieżącą działalnością firmy i  jak najbardziej możesz odliczyć od nich VAT.

Co zrobią dla Ciebie wizytówki?

Profesjonalna wizytówka firmowa to niewielki koszt, a będzie pracować na budowę Twojego wizerunku przez lata. Nie bez powodu ukuto powiedzenie: „jak cię widzą, tak cię piszą”. Wizytówki służą temu, żebyś mógł wpłynąć na to jak Cię widzą. Mogą przedstawić Ciebie i twoją firmę jako rzetelną, kreatywną, godną zaufania. Co więcej, raz przekazane do czyiś rąk będą trafiać do kolejnych, poszerzając grono twoich potencjalnych klientów.

Budowanie wizerunku to długotrwały proces, wymagający wielokierunkowych działań. Jednym z nich jest właśnie posługiwanie się profesjonalnie przygotowanymi wizytówkami. Jeśli więc nie masz jeszcze wizytówek lub widzisz, że wymagają przeprojektowania, czym prędzej zajmij się tą sprawą. Zadzwoń do drukarni CreativePartner i sam się przekonaj jak szybko i sprawnie pomogą Ci to zrobić.

 

(RED)
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone