Zamknij

Ubezpieczenie na podróż Colonnade receptą na sukces? Przekonajmy się!

12:02, 10.05.2019 | materiały partnera

Ofert ubezpieczeń w Polsce jest wiele. Rankingi i porównywarki online pękają w szwach po naszym zleceniu zestawienia ze sobą i przeanalizowania wszystkich ofert ubezpieczycieli. Jest w czym wybierać i firmy muszą się sporo napracować, żeby zjednać sobie klientów chcących powierzyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Czym więc kierujemy się, a raczej kierować powinniśmy przy wyborze ubezpieczalni i konkretnego ubezpieczenia? Na pewno nie samą ceną składki, ponieważ czynników warunkujących atrakcyjność oferty jest o wiele więcej i mają one znacznie większą wartość. Jasne, zgodzić trzeba się z faktem, że jeżeli nie ma potrzeby przepłacać, to z dwóch identycznych ofert wybierzemy tę tańszą, jednak to nie cena jest najważniejsza i przed spojrzeniem na nią, przyjrzyjmy się innym aspektom propozycji składanej nam przez ubezpieczycieli. Zaliczyć do nich można bez wątpienia OWU, czyli ogólne warunki umowy, w których znajdziemy wszystkie interesujące nas informacje. Składają się na nie łączna kwota ubezpieczenia, świadczenia wypłacane z jego tytułu reguły jasno określające sposób ich wypłacania i, w końcu, lista wszystkich sytuacji ryzykownych objętych ochroną. Dokument jest dość obszerny i może składać się nawet z kilkunastu stron, jednak warto poświęcić chwilę na zapoznanie się z nim, ponieważ wyczerpująco traktuje on o kwestii naszego bezpieczeństwa, na którym tak nam zależy. Mając na względzie powyższe, zamiast przedzierać się przez gąszcz ofert, można ułatwić sobie życie i od razu wybrać Colonnade - ubezpieczenie na podróż.

Na czym polega ubezpieczenie turystyczne Colonnade?

W bardzo uproszczony sposób działa to tak, że ubezpieczyciel jasno określa w umowie zakres pomocy i warunki jej udzielenia. Wyróżniamy Dla przykładu posłużmy się ubezpieczeniem podróżnym Colonnade, które przewiduje wsparcie w wielu wskazanych sytuacjach. Na stronie ubezpieczyciela, w miejscu dedykowanym ubezpieczeniom wyjazdowym Colonnade znajdziemy pięć głównych dokumentów, w którym zebrane są wszystkie najważniejsze informacje na temat szczegółów oferty. Każdemu rodzajowi ubezpieczenia przeznaczona została jedna pozycja, a dodatkowo potencjalnym klientom udostępniony do wglądu został widoczny na pierwszym miejscu ogólny regulamin.

 1. Regulamin zawierania umów ubezpieczenia podróżnego przez internet
 2. OWU wyjazdów zagranicznych
 3. OWU wyjazdów rocznych z powrotami
 4. OWU kosztów rezygnacji
 5. OWU wyjazdów krajowych

Dzięki możliwości nabycia ubezpieczenia turystycznego Colonnade online, mamy możliwość błyskawicznego sprawdzenia, czy oferta jest odpowiednia dla naszych potrzeb i wymagań. Wystarczy kilka chwil, by się tego dowiedzieć bez konieczności wychodzenia z domu. Po wybraniu rodzaju ubezpieczenia i wprowadzeniu kilku podstawowych informacji na temat wyjazdu, jesteśmy w zasadzie gotowi do podjęcia decyzji o nabyciu, lub zaniechaniu nabycia ubezpieczenia podróżnego Colonnade online. Na szczególną uwagę podczas analizowania atrakcyjności oferty, zasługuje szczegółowy opis różnych wariantów zamieszczony na stronie. Wyróżniamy trzy, a najlepszy z nich obejmuje następujący zakres ochrony w sytuacjach ryzykownych:

 1. Koszty leczenia + pakiet assistance
 2. Następstwa nieszczęśliwych wypadków
 3. Odpowiedzialność cywilna (OC)
 4. Ubezpieczenie bagażu
 5. Opóźnienie lotu
 6. Inne zakresy (np. ubezpieczenie sprzętu sportowego)
 7. Sporty amatorskie
 8. Sporty ekstremalne
 9. Choroby przewlekłe
 10. Praca umysłowa
 11. Praca fizyczna

Ubezpieczenie zagraniczne Colonnade, czy warto?

Jak widać, warto zdecydować się na ubezpieczenie w podróży Colonnade. Firma oferuje bardzo szeroki zakres ochronny wsparty wysoką jakością oraz jasnymi i przejrzystymi warunkami umowy. Niezależnie od tego, dokąd chcemy się udać, zasięg działania firmy jest na tyle daleki, że podąży za nami nawet na drugi koniec świata, otaczając nas swoją opieką w ciężkiej sytuacji.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone