Zamknij

Zegarki Skagen – kiedy warto wybierać?

08:03, 12.06.2019 | RED

Już od dawna zegarki stanowią ważną część każdej stylizacji. Właśnie dlatego zastanawiamy się nad właściwym wyborem takich dodatków. Szczególnie jest to ważne ze względu na różnorodność wzorów i designu. Każda firma oferuje coś innego, jednak ostatnimi czasy bardzo popularna jest marka Skagen, która wyróżnia się minimalistycznym stylem. Warto jednak zwrócić uwagę na to, do jakich stylizacji takie zegarki będą pasowały.

Zegarki Skagen – czym się wyróżniają?

Zanim zaczniemy zastanawiać się nad wyborem odpowiednich stylizacji, dowiedzmy się czegoś więcej na temat wybranej firmy. Skagen to duńska marka, która ceni sobie minimalizm. W przypadku ich produktów wrażenie robią harmonijne kształty oraz styl łączący wszystkie kolekcje. Poza tym dodatek swoją nazwą nawiązuje do nadmorskiej miejscowości, która znajduje się w Danii. Takie nawiązanie bardzo dobrze charakteryzuje prosty styl, ale również niezawodność, jaką gwarantuje wnętrze, czyli cały mechanizm.

Jakie mają parametry?

Zwróćmy uwagę na to, że wygląd zegarków, to nie jest jedyny aspekt, który powinien decydować o tym, czy wybierzemy dany model. Bardzo ważne jest również to, z jakich materiałów jest wykonany. Pamiętajmy o tym, że polecana jest antyalergiczna stal szlachetna, która nie podrażni skóry. Jeżeli wolimy bardziej tradycyjny materiał, to zdecydujmy się na skórę naturalną. Poza tym w zegarkach ważny jest mechanizm, a najlepiej, jeżeli będzie kwarcowy. Spójrzmy również na rodzaj szkła oraz wodoodporność. Szczególnie polecane są modele odporne na zachlapania, ponieważ ułatwiają codzienne użytkowanie.

Dla kogo są te zegarki?

Przede wszystkim pamiętajmy o tym, że zegarki Skagen dobrze sprawdzą się w przypadku wielu osób. Szczególnie takich, które cenią sobie minimalistyczny styl, a przy okazji podkreśli nadgarstek i będzie ciekawą ozdobą do pracy, na romantyczną kolację oraz bardziej oficjalne wyjście. Ważne jest także to, że sprawdzą się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

Stylizacje, które podkreślą charakter zegarków

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że zegarki można zakładać do wielu stylizacji. Jednak zapewne zadajemy sobie pytanie, kiedy dokładnie należałoby wybierać zegarki Skagen. Oczywiście jest to bardzo indywidualna spraw i wszystko zależy od naszych upodobań, ale jest parę strojów, które będą idealnie dopełniały minimalizm tych modeli.

W towarzystwie sukienki

Bez wątpienia minimalistyczny styl i biżuteryjny charakter stalowej bransolety będzie dobrym uzupełnieniem każdej sukienki. Pamiętajmy o tym, że możemy dobrać dowolny rodzaj tej części garderoby. Dobrze sprawdzą się codzienne sukienki, ale również letnie i wieczorowe.

Biurowa stylizacja

Proste zegarki są również dobrym dodatkiem do bardziej formalnych stylizacji. Szczególnie wtedy, gdy pracujemy w biurze i obowiązuje nas specjalny dress code. Wtedy konieczne jest to, by wybrać model, który nie będzie krzykliwy, tylko elegancki. Mogą się do tego stosować nie tylko kobiety, ale też mężczyźni.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone