Zamknij

Marzysz o pościeli w samodzielnie zaprojektowane wzory? Zamów ją przez internet!

18:01, 29.07.2019 | RED

Odpowiednia pościel zapewni Ci nie tylko spokojny sen, ale również ożywi wnętrze Twojej sypialni. Większość osób decyduje się na zakup gotowych kompletów, warto jednak pamiętać, że wygląd nie powinien być decydującym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego zestawu. Warto, by kolor pościeli harmonizował się z wystrojem całego mieszkania, a wybrany wzór stanowił aranżacyjny kontrapunkt całości.

Nowoczesna sypialnia

W przypadku modernistycznego wystroju, warto wybrać proste, geometryczne wzory lub kwiatowe motywy, które ożywią nieco stonowaną stylistykę. Przegląd najmodniejszych motywów, znajdziesz na stronie internetowej https://ctnbee.com/pl/druk-na-materialach.  Pamiętaj jednak, by przy wyborze zachować harmonię. Wzór nie powinien być zbyt wyrazisty, bo może okazać się, że wygląd pościeli zdominuje całą przestrzeń. Motyw powinien również dobrze komponować się z wyglądem i kubaturą całego łóżka.

Pokój dziecka

W przypadku wystroju wnętrza Twojej pociechy, warto wybrać ozdoby, związane z jego ulubioną bajką, grą, itd. Wykorzystując druk na materiałach, można umieścić na pościeli, czy też zasłonach podobiznę jego ulubionych bohaterów, itd. Twoje dziecko będzie miało poczucie osobistej prywatności, a Ty będziesz czuł się zadowolony, że udało Ci się spełnić marzenia swojego najmłodszego potomka.

Loftowa aranżacja

W przypadku industrialnej przestrzeni, nie należy przesadzać z dekoracyjnością. Proste, stonowane kołdry z dodatkiem niewielkich wzorów geometrycznych mogą doskonale uzupełnić przemysłowe wnętrze Twojej sypialni i nadać jej oryginalnego charakteru.

Wybierając idealny wzór, warto kierować się panującymi trendami. Motyw, który umieścisz na swojej kołdrze w dużej mierze zależy od Ciebie i Twoich indywidualnych upodobań. Pamiętaj jednak o konsekwencji. Jeśli Twoje mieszkanie projektowane jest w konkretnym stylu, nie odbiegaj od tego. W wystroju wnętrz liczy się bowiem przede wszystkim konsekwencja.

(RED)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone