Zamknij

PREZENT NA OSIEMNASTE URODZINY – CO WYBRAĆ, BY BYŁY JESZCZE LEPSZE?

10:16, 08.10.2019 | RED

Osiemnaste urodziny to symboliczne przekroczenie pewnej granicy. Pozostawienie za sobą niewinnych lat dziecięcych i nastoletnich problemów. Pierwszy krok ku dorosłości. Właśnie dlatego wiele osób postanawia hucznie obchodzić akurat tę uroczystość. Społeczne przyzwolenie na spożywanie alkoholu i wyrobów tytoniowych tylko zaostrza apetyt na imprezę życia. A gdzie impreza z okazji osiemnastki, tam i prezenty. Co kupić dziewczynie, a co chłopakowi? Jaki prezent wybrać? Na co się zdecydować, jak wyróżnić się z tłumu? Na te i inne pytania staramy się znaleźć odpowiedź w dzisiejszym artykule. Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się na imprezę osiemnastkową, to koniecznie przeczytaj nasz poradnik. Zapraszamy do lektury!

Prezent na osiemnastkę dla chłopaka

Escape Roomy oferują krótką, acz intensywną podróż do innego świata. Wraz z grupą przyjaciół można przenieść się w czasie i przestrzeni. Zostaniecie zamknięci w tytułowym pokoju, a wydostać się z niego będziecie mogli tylko po rozwiązaniu szeregu logicznych zagadek. Niezbędna będzie współpraca, umiejętność kooperacji pod presją czasu (na „ucieczkę” macie tylko godzinę) oraz kreatywne myślenie. Pokoje różnią się między sobą tematyką – możecie zostać zamknięci na statku pirackim lub na krążowniku floty kosmicznej, przenieść się do mieszkania Sherlocka Holmesa do Londynu w XIX wieku lub próbować uciec z więzienia. Scenariusze są praktycznie nieograniczone. Należy oczywiście wybrać odpowiedni poziom trudności zagadek w danym pokoju – dla początkujących polecamy oczywiście mniej zaawansowany, dla ludzi, którzy z niejednego Escape Roomu uciekli, ten bardziej wymagający zestaw. 

Prezent na osiemnastkę dla dziewczyny

Masz koleżankę, która marzy o lataniu? Spróbowała już skoku na bungee, jednak skok ze spadochronem to nie w jej stylu? Gdzieś pośrodku może leżeć zabawa w tunelu aerodynamicznym. Atrakcja ta daje namiastkę uczucia, które towarzyszy astronautom w strefie wolnej od grawitacji na statku kosmicznym. Kombinezon, hełm, gogle, zatyczki do uszu i opieka doświadczonego instruktora są wliczone w cenę biletu!

Najlepsze prezenty to te, których długo się nie zapomni!

Na samym początku musisz sobie zdać sprawę, że najlepsze prezenty na osiemnaste urodziny, to to, których solenizant długo nie zapomni. Nie zawracaj mu głowy dobrami materialnymi, które szybko rzuci w kąt. Zaserwuj mu prawdziwe przeżycia, do których będzie mógł wracać jeszcze przez wiele lat we wspomnieniach! Coś, czego długo nie zapomni!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone