Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pokojówka/ Pokojowy - praca w Niemczech

Data dodania: 2019-05-24 15:45:00ID: 1138

14 Pokaż numer[email protected]

Pensjonat Zum Wiesengrund poszukuje pracowników na stanowisko Pokojówka/ Pokojowy

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska oraz nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0207

Miejsce pracy: Steinbacher Straße 7, 36088 Hünfeld
Data rozpoczęcia pracy: sierpień 2019

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: konserwacja i utrzymanie porządku w pokojach hotelowych i innych pomieszczeniach na terenie obiektu, lekkie prace w kuchni

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- mile widziane doświadczenie na tym stanowisku
- dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków
- samodzielność i uczciwość

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE od 1700 euro brutto (po okresie próbnym wzrost wynagrodzenia)
- dodatki za nadgodziny
- zapewnione darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20