Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Lakiernik przemysłowy - praca w Niemczech

Data dodania: 2019-07-08 16:31:03ID: 1273

14 Pokaż numer[email protected]

Niemiecka firma Vartan Avation Group poszukuje pracownika na stanowisko Lakiernik przemysłowy

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0262

Miejsce pracy: 22761 Hamburg/ Finkenwerder
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: czyszczenie, szpachlowanie, szlifowanie powierzchni, lakierowanie części samolotowych, kontrola jakości gotowych części

Wymagania:
- znajomość j. angielskiego
- wykształcenie kierunkowe jako lakiernik przemysłowy lub podobne
- samodzielność, dokładność, zręczność manualna
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE do ustalenia z pracodawcą
- bezpłatne napoje, owoce i warzywa dla pracowników
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20