Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pakowacz-praca w Holandii

Data dodania: 2019-08-09 08:07:02ID: 1419

14 Pokaż numer[email protected]

Firma Monaghan Mushrooms Group poszukuje pracowników na stanowisko Pakowacz

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0330

Miejsce pracy: Venlo, Holandia
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: przyjmowanie i wysyłanie towarów, klasyfikacja i sortowanie towaru według rodzaju, obsługa wózka widłowego, załadunek ciężarówek, pakowanie i ważenie grzybów

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w zbieraniu grzybów
- mile widziane posiadanie własnego samochodu
- dobra sprawność fizyczna, dobra koordynacja

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: od 9,50 euro/ h
- zapewnione zakwaterowanie (koszt: 74,62 euro/ tydzień)
- ubezpieczenie 3,02 euro/ dzień
- zapewniony transport do pracy
- praca 5 dni w tygodniu, 8 ? 12 godzin
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20