Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Zbieracz/pakowacz grzybów-praca w Niemczech

Data dodania: 2019-08-13 10:14:45ID: 1428

14 Pokaż numer[email protected]

Firma Monaghan Mushrooms Group poszukuje pracowników na do zbierania i pakowania grzybów

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0328

Miejsce pracy: Carl-Zeiss Strasse 36, Laichingen, Niemcy
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: ręczne zbieranie upraw, korzystanie z narzędzi, wykonywanie zadań związanych z sortowaniem i pakowaniem

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w zbieraniu grzybów
- mile widziane posiadanie własnego samochodu
- dobra sprawność fizyczna, dobra koordynacja

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 9,10 ? 9,40 euro/ h
- zapewnione zakwaterowanie (koszt: około 6,47 euro/ dzień)
- zapewniony dojazd do pracy (3,50 euro/ dzień)
- praca na akord, 8 ? 10 h dziennie
- możliwość pracy w systemie: 9 tygodni pracy, 4 tygodnie urlopu
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20