Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Monter ogrodzeń-praca w Niemczech

Data dodania: 2019-09-03 15:34:56ID: 1491

146Pokaż numer[email protected]

Niemiecka firma Zaunitaer GmbH zatrudni pracowników na stanowisko Monter ogrodzeń

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0333

Miejsce pracy: Pfaffenhäule 50, 78224 Singen (Hohentwiel)
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: montaż ogrodzeń, bram i bram przesuwnych, prace naprawcze

Wymagania:
- znajomość j, niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność, punktualność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE do ustalenia z pracodawcą (zależne od doświadczenia)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20