Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kierownika Magazynu

Data dodania: 2019-10-07 12:36:06ID: 1586

512Pokaż numer[email protected]

Producent mebli dziecięcych Bellamy zatrudni kierownika magazynu

Zakres obowiązków
? Organizacja pracy i nadzór nad 4 pracownikami magazynu
? Praca w systemie IT polegająca na przyjmowaniu i wydawaniu towarów
? Zastępowanie pracowników w ich pracy fizycznej ? kompletowanie paczek, praca wózkiem widłowym (zapewniamy szkolenia)

Wymagania konieczne
? Chęć podjęcia pracy w długim okresie (preferujemy osoby nie korzystające z urlopów bezpłatnych)
? Osoba będąca w stanie przenosić ciężary dozwolone przez kodeks pracy ? np. Paczki meblowe ok 30 kg.
? Praca w nieogrzewanym magazynie ? dodatek pieniężny za prace w zimę.
? Umiejętność pracy pod presją czasu
? Samodzielność, skrupulatność, dbałość o porządek

Wymagania mile widziane (nie konieczne)
? Osoba niepaląca
? Historia stabilnego zatrudnienia u innych pracodawców z możliwością zapytania o referencje
? Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

Oferujemy
? Stabilne długookresowe zatrudnienie w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
? Dość atrakcyjne wynagrodzenie
? Godziny pracy od 7.30 ? 15.30

Miejsce pracy: Zagórz

Proszę wysyłać CV i listy motywacyjne na adres [email protected]