Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Pracownik budowy dróg

Data dodania: 2018-11-17 11:38:14ID: 482

535Pokaż numer[email protected]

Niemiecka spółka Gustav Meyer GmbH & Franken Asphalt GmbH poszukuje pracowników do budowy dróg (10-15 osób)

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0027

Miejsce pracy: 91575 Windsbach (oraz okolice Ansbach i Norymbergi)

Data rozpoczęcia pracy: marzec 2019

Obowiązki: obsługa maszyn drogowych, zakładanie drenaży ulicznych, wylewanie asfaltu, przygotowywanie podłoża, ustawianie krawężników i obrzeży

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu
- doświadczenie w obsłudze maszyn drogowych
- umiejętność posługiwania się narzędziami do robót ziemnych
- samodzielność, dokładność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE do uzgodnienia z pracodawcą
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928