Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Koordynator projektów elektrycznych

Data dodania: 2019-01-07 10:32:03ID: 656

533Pokaż numer[email protected]

SYNERTE Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, zajmująca się produkcją i montażem
konstrukcji stalowych, mechaniki i automatyki przemysłowej, w związku z realizacją nowych projektów poszukuje pracowników na stanowisko:

Koordynator projektów elektrycznych

Miejsce wykonywania pracy: Rzeszów
Obowiązki:
? koordynacja i nadzór nad realizacją międzynarodowych kontraktów związanych z montażem instalacji elektrycznej na urządzeniach i instalacjach przemysłowych oraz elementami automatyki
? współpraca z klientami i podwykonawcami w zakresie realizowanych projektów
? sporządzanie ofert na projekty elektryczne
? doskonalenie metod pracy, ciągła aktualizacja wiedzy merytorycznej z zakresu zarządzania projektami oraz analiza rynku w zakresie elektryki i automatyki
Wymagamy:
? predyspozycji do zarządzania i motywowania innych
? samodzielności w działaniu i inicjatywy
? doświadczenia i wiedzy technicznej związanej z montażem elektryki przemysłowej (szafy sterownicze, sterowniki PLC, technika napędowa)
? umiejętności czytania dokumentacji elektrycznej
? świadectwa kwalifikacyjnego - uprawnienia SEP (Grupa 1) na stanowisko E i D
? bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
? stabilne zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach w prężnie rozwijającej się firmie
? pracę przy realizacji pasjonujących projektów w międzynarodowym środowisku
? samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego i osobistego, dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami z kraju i zagranicy
? przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole


Jeżeli jesteś zainteresowany(na) naszą ofertą prześlij swoje dokumenty w postaci CV na adres e-mail [email protected]

Wysyłając do nas na adres e-mail swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Synerte Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcia, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Synerte Sp. z o.o. jest administratorem Twoich danych osobowych. Możesz się z nami skontaktować we wszelkich sprawach związanych z ochroną Twoich danych osobowych, wysyłając e-mail na adres podany w ogłoszeniu lub pocztą na adres: ul. Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów.

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z art. 13 ust. 1-2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119,
s.1) - zwanego RODO w celu przeprowadzenia rekrutacji: (1) - na stanowisko, którego dotyczy zgłoszenie lub (2) - na inne, podobne stanowiska w Synerte Sp. z o.o., jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę.
Masz m.in. prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia do innego administratora.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres podany w ogłoszeniu, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Jeśli jesteś zainteresowany przyszłymi rekrutacjami na podobne stanowiska prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie przez Synerte Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych na inne, podobne stanowiska.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© isanok.pl | Prawa zastrzeżone