SANOK. Wypadek na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Lisowskiego. Osobówka potrąciła tam rowerzystę. - Siła uderzenia była tak duża, że rower odbił się od toyoty, uderzył w volkswagena i zatrzymał obok ? relacjonuje świadek wypadku, od którego otrzymaliśmy zdjęcia. Rowerzysta został zabrany do szpitala.
Do wypadku doszło we wtorek po godzinie13 na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Lisowskiego w Sanoku. Zewstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdemmarki Toyota, 39-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, skręcając wlewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w przeciwnymkierunku rowerzyście, wskutek czego doszło zderzenia pojazdów.
34-letni rowerzysta następnieuderzył w stojący na skrzyżowaniu samochód marki Volkswagen. Doznał obrażeń ciała izostał przewieziony do szpitala.
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Zebrany na miejscu zdarzenia materiałdowodowy posłuży policjantom do ustalenia dokładnych przyczyn iprzebiegu wypadku drogowego.
0 0
"Samochód wjechał w rowerzystę" Ale jak ? Sam samochod ? Bez kierowcy ?
0 0
juz dawno powinno się zmienić organizacje ruchu na tym skrzyzowaniu bo włączyć się tam do ruchu to loteria na prawym pasie ktoś przepuści ale na środkowym to zasuwają ile fabryka dała
a na co tam tyle straży z roweru to sie raczej olej czy paliwo nie wyleje a póżniej sie chwala ile razy to wyjężdżali do interwencji
0 0
Czepiasz się Józiek straży pożarnej, a może ty po prostu nie wiesz, że zdarzenie miało miejsce ok. 200 m od siedziby PSP !?
0 0
Wszystko fajnie,kłóćcie się o straż po co co była e.c.t.ale przyznać należy..."rowerzysta"to nie pojazd,żadne przepisy nie obowiązują samochodom osobowym,tirom,najlepiej...."zdeptać,przejechać" i jest ok,co tam rowerzysta.....jak tak podchodzą do tego,zróbcie ścieżki rowerowe...chodniki robią szerokie jakby procesja miała iść ale wyznaczyć pas dla rowerzystów po co.....wszyscy włodarze coś robią ale Nasi......ani obwodnicy,ani drogi...nic w tym Sanoku nie ma i nie będzie,sprzedać wszystko i będzie po sprawie...a jeszcze ze dwie galerie postawcie bo za mało jest.....
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz