Zamknij
10:12, 13.05.2022
Unihokeiści z II LO wygrali finał wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców.
15:08, 25.04.2022
Mirosław Kaźmierczak zdobył pierwsze miejsce w fitnessie mężczyzn w kategorii Open podczas XLVI Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, które w dniach 23-24 kwietnia odbyły się w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą.
13:47, 12.04.2022
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim dla Samuraj Trans - San Sanok! Zawodnicy sanockiego klubu przywieźli medale.
1
10:26, 31.03.2022
W Zespole Szkół w Bukowsku rozegrany został Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt. Na turnieju stawiło się 8 najlepszych drużyn Podkarpacia wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Stawką zawodów było prawo do reprezentowania naszego województwa na arenie ogólnopolskiej.
1
08:11, 16.03.2022
W Sanoku poza głównym wyścigiem Tour de Pologne odbędzie się również wyścig Tour de Pologne Junior. Jest to cykl wyścigów dla dzieci i młodzieży towarzyszący naszemu narodowemu wyścigowi kolarskiemu Tour de Pologne UCI World Tour.
1
08:59, 31.01.2022
Ruszyła sprzedaż biletów na European Individual Ice Speedway Championship (Finał 1 - Sanok 2022) oraz Puchar Burmistrza Sanoka.
08:01, 12.01.2022
Decyzją FIM Europe tegoroczne medale European Individual Ice Speedway Championship zostaną rozdane na podstawie wyników uzyskanych podczas dwóch turniejów. Oba zostaną zorganizowane w Polsce - 19 lutego w Sanoku oraz 19 marca w Tomaszowie Mazowieckim. Na zawody zapraszają FIM Europe, Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl.
19:43, 09.01.2022
Pochodzący z Sanoka Piotr Michalski zdobył złoty medal Mistrzostw Europy na dystansie 500 metrów. Zawodnik pokonał dystans w 34,60.
7
09:22, 17.12.2021
Po 8 latach do Sanoka wraca duże wydarzenie sportowe - III Edycja Indywidualnych Mistrzostw Europy ICE RACING - planowane w dniach od 18 do 20 lutego na sanockim torze lodowym.
10:45, 01.12.2021
W czwartek, 2 grudnia rozpocznie się 26. kolejka Polskiej Hokej Ligi. W Jastrzębiu-Zdroju gospodarze zmierzą się z Ciarko STS Sanok. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.
20:20, 25.10.2021
Na terenie basenu Aquarius odbyły się II Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w pływaniu. Na starcie zawodów stawiło się 17 klubów z Polski i za granicy, w ramach których zrzeszonych było łącznie 256 zawodników.
19:20, 25.10.2021
Za nami kolejny weekend z rozgrywkami lokalnymi. Poniżej prezentujemy wyniki i strzelców w poszczególnych spotkaniach. Najwyższym rezultatem zakończyło się starcie pomiędzy Sanovią Lesko, a LKS-em Czaszyn. Przyjezdni strzelili dziesięć bramek, a siedem to trafienia autorstwa Mateusza Wąchockiego. Nadal najlepszym strzelcem powiatu sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego pozostaje Piotr Czubek z Remixu Niebieszczany, który zdobył 21 goli.
16:24, 22.10.2021
Przed nami kolejne zmagania na lokalnych boiskach. Swoje mecze rozegrają drużyny IV ligi podkarpackiej, klasy okręgowej oraz klasy A i B. Poniżej publikujemy terminarz spotkań.
10:06, 20.10.2021
W najbliższy czwartek rozegrana zostanie 14. kolejka Polskiej Hokej Ligi. W Sanoku gospodarze zmierzą się z drużyną z Nowego Targu. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 18:00, będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.
07:00, 19.10.2021
Za nami kolejny weekend z rozgrywkami lokalnymi. Poniżej prezentujemy wyniki i strzelców w poszczególnych spotkaniach. Najwyższym rezultatem zakończyło się starcie pomiędzy Remixem Niebieszczany, a zespołem Gabry Łukowe. Przyjezdni strzelili trzynaście bramek. Najlepszym strzelcem powiatu sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego jest Piotr Czubek z Remixu Niebieszczany, który zdobył dotychczas 21 goli.