Szalony taniec, gorąca muzyka i trzy godziny dobrej zabawy - tak wyglądała ósma edycja Podkarpackiego Maratonu Zumby, który został zorganizowany w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku.
Zdjęcia: Studio Fotograficzne Nornert Nazarkiewicz
hedon14:46, 22.05.2017
A grubych loszek, które powinny być pierwsze na tego typu zajęciach jakoś nie widać...
TTYi15:13, 22.05.2017
Loszki w tamtym czasie było na obiedzie w McD
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz