Zamknij

Pijany spowodował wypadek

11:28, 23.04.2018
Skomentuj

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Mężczyzna, który kierował renault, wjechał w tył poprzedzającego go audi. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w piątek, przed godz. 2 w Humniskach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni mieszkaniec Humnisk, kierując renault wjechał w tył poprzedzającego go audi. Wskutek tego zderzenia, renaut wypadł z drogi, a jego kierowca odniósł obrażenia i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość obu kierowców. Okazało się, że 28-latek był pijany. Badanie alkomatem wskazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali czynności procesowe, które pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Dodatkowo 28-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%