Zamknij
REKLAMA

Zespół HiT wydał debiutancką płytę. Możesz ją u nas wygrać!

18:37, 08.08.2018 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Zespół HiT Sanok wydał debiutancką płytę! Na krążku zatytułowanym „Jeśli kochasz to prawdziwie” znajduje się 17 utworów w wykonaniu muzyków, w tym dwie autorskie kompozycje. Krążek możecie wygrać w naszym konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie należy należy podać minimum trzy tytuły utworów zespołu HiT Sanok. Odpowiedzi należy wysyłać na adres [email protected] do 15 sierpnia. W tytule wpisać słowo HIT, a w treści oprócz odpowiedzi, należy podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. 

Płyta powstawała przez okres około trzech miesięcy licząc od daty nagrania pierwszych ścieżek. – Repertuar, który zdecydowaliśmy się zamieścić na płycie to spora mieszanka gatunków. Staraliśmy się, by każdy znalazł coś dla siebie. Przeważa muzyka taneczna, gdyż naszą specjalnością jest obsługa muzyczna wesel i tak też o nas mówią „Specjaliści od Wesel” – opowiada Arkadiusz Habrat, klawiszowiec zespołu HiT Sanok.

Płyta już jest dostępna i można ją kupić na stronie internetowej www.hitsanok.pl w menu płyta. – Obecnie, dla pierwszych klientów, którzy zakupią płytę, drugi krążek dodajemy gratis. Łącznie to ponad dwie godziny muzyki w naszym wykonaniu – zachęca Arkadiusz.

– Ma płycie znalazły się moje dwie autorskie piosenki, do których napisałem muzykę i słowa, a są to „GPS” i „Jeśli kochasz to prawdziwie”. Obie były emitowane na kanałach muzycznych w całym kraju w ponad dwustu sieciach kablowych, ale po raz pierwszy zostały umieszczone na krążku CD. - Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy – dodaje muzyk. 

HiT SANOK to grupa czterech osób, które zawodowo zajmują się muzyką głównie na przyjęciach weselnych. Ciekawą formą w zespole są dwa głosy damskie, Diany i Justyny, które świetnie się uzupełniają. Sporo pochlebnych opinii na ich temat można przeczytać w serwisie YouTube pod filmami z utworami w wykonaniu zespołu HiT SANOK.

?

Od stycznia tego roku występuje z nami bardzo zdolny saksofonista Bartek, który zdobywał doświadczenie na dużych scenach w całej Polsce ze znanymi muzykami, dzięki czemu pojawiły się nowe aranżacje piosenek z ciekawymi pomysłami.

Każdy występ HiT SANOK oprawiony jest profesjonalną techniką świetlną znaną z koncertów, gdzie do każdego utworu zastosowana jest inna aranżacja gry światła, przez co występ staje się ciekawym spektaklem.

Obecnie HiT SANOK posiada na swoim kanale YouTube ponad 40 filmów z muzyczną prezentacją różnych stylów. Nowością są odcinki zatytułowane „Weekend z zespołem HiT SANOK”, gdzie pokazane jest życie od kuchni muzyków oraz ich przygody podczas realizacji zleceń.

(M.S)
REKLAMA

Komentarze (1)

Ląduj DziaduLąduj Dziadu

1 0

Powiem jak Roman Kosecki: każdy dzisiaj tylko insta insta insta i gdzie jaka imprezka a kopać piłkę nie ma komu!!! 09:50, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone