Zamknij

W Sanoku będzie się działo! – 27 Finał WOŚP

13:19, 05.12.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Już niedługo na sanockim rynku będzie się działo. O czym mowa? O 27 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia 2019 roku od godziny 14.00 do 23.00. Po raz kolejny pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Zapraszamy do dołączenia na profilu facebookowym do Akcji WOŚP w Sanoku. Można tam wystawiać przedmioty na licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie dzieci. Można również zobaczyć co zostało już dodane do aukcji licytacyjnej m.in.: 

Piękny Anioł, którego podarowała Monika

Kamil Rościński kickbokser klubu Samuraj Sanok przekazał rękawice z autografem

Kasia Długosz-Dusznik i Kreatywnia - Pracownia Kreatywności Sanok organizują 21 grudnia Orkiestrową Aukcję Prac Plastycznych (szczegóły TUTAJ).

 

Zobaczcie więcej atrakcji i szczegółów 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy TUTAJ.

 

13 stycznia na rynku w Sanoku nie może WAS zabraknąć! Wesprzyjmy chore dzieci!

 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone