Zamknij

Wigilia na sanockim rynku (ZDJĘCIA)

12:07, 21.12.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Magia świąt już na dobre zawitała na sanocki rynek – to właśnie tam wczoraj o godz. 16 miało miejsce „Wigilijne Spotkanie Mieszkańców Sanoka”, którzy wspólnie kolędowali i łamali się opłatkiem.

Podczas imprezy o muzyczną oprawę zatroszczyły się Zespół Wokalnymi: „Soul” i „Souliki” oraz Sanocka Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Avanti”. Mieszkańcy w przy dźwiękach kolęd przechadzali się między stoiskami, na których odbywał się Bożonarodzeniowy Kiermasz. Niemałą atrakcją, również wśród dorosłych cieszyła się żywa szopka z prawdziwymi zwierzętami, a dla tych, którym siły nieco opadły Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowali tradycyjne potrawy wigilijne.

Wspaniały gest harcerzy hufca ZHP Ziemi Sanockiej na chwilę zatrzymał pełen wrażeń wieczór, dla każdego kto w chwili skupienia odpalał płomień Betlejemskiego Światła Pokoju, aby potem zanieść go do swoich domów. Mieszkańcy otrzymali paczki przygotowane przez wolontariuszy Powiatowego Centrum Wolontariatu. Caritas Archidiecezji Przemyskiej, a także podzielili się opłatkiem życząc sobie zdrowych i spokojnych świąt!

Zapraszamy do FOTORELACJI:

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone