Zamknij

Jest taki dzień...Wieczór Opłatkowy w PWSZ

12:37, 21.12.2018 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Już po raz kolejny w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku zabrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Nie zabrakło także życzeń władz Uczelni i dzielenia się tradycyjnym opłatkiem. Wszystko za sprawą Wieczoru Opłatkowego.

Uroczystość rozpoczęła się od przekazania na ręce Pani Rektor Betlejemskiego Światła Pokoju, który do auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego przynieśli harcerze Hufca ZHP Ziemi Sanockiej im. ks. hm. Zdzisława Peszkowskiego. W słowach i życzeniach skierowanych do Pani Rektor i wszystkich zgromadzonych zachęcali do jednoczenia się w duchu chrześcijańskiej miłości. Światło z Betlejem to bowiem Światło, które łączy – podkreślali.  

Następnie podczas koncertu wystąpili studenci Zakładu  Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej oraz Sanocki Chór Kameralny. Koncert przygotowała i poprowadziła dr Elżbieta Przystasz – kierownik Zakładu.

W życzeniach skierowanych do zebranych Pani Rektor podkreślała, że wszyscy razem: wykładowcy, pracownicy administracji, studenci tworzymy jedną wielką rodzinę i w tym duchu spotykamy się podczas Wieczoru Opłatkowego. Wspomniała także o osobach, które odeszły i nie ma już ich wśród nas.

Życzenia do osób zebranych w auli CSD skierował także ksiądz prałat dr Andrzej Skiba, który następnie odczytał fragment ewangelii o narodzeniu Jezusa, a następnie poświęcił opłatki, którymi podzielono się na zakończenie spotkania opłatkowego.

 

źr.: PWSZ Sanok

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz