Zamknij

Tak wygląda nowy blok operacyjny w sanockim szpitalu

14:18, 16.03.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Nowy blok operacyjny z pięcioma salami i nowoczesnym sprzętem do tego nowa centralna sterylizatornia - w sanockim szpitalu można było dzisiaj zobaczyć jak wygląda największa inwestycja w historii placówki.  

Celem głównym projektu jest zwiększenie dostępności i jakości usług zdrowotnych dla społeczeństwa zamieszkałego w rejonie Bieszczad, a także w regionie Podkarpacia poprzez rozbudowę i przebudowę bazy lokalowej bloku operacyjnego i centralnej sterylizacji.

Inwestycja została podzielona na trzy etapy realizacyjne.

Etap pierwszy, który właśnie się zakończył obejmuje swym zakresem budowę bloku operacyjnego z pięcioma salami operacyjnymi – ogólna, naczyniowa, laryngologiczna, ortopedyczna i urologiczną i centralną sterylizację wraz z wyposażeniem tych obiektów .

Całkowita wartość projektu wynosi ponad 22,3 miliona złotych, z czego dofinansowanie wynosi prawie 10 milionów złotych. Nowy blok operacyjny będzie działał od kwietnia. 

Pozostałe dwa etapy obejmujące przeniesienie Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Laboratoriów Analitycznego i Mikrobiologicznego czekają na realizację z uwagi na brak środków finansowych.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

ciekawskiciekawski

1 0

a te pozostałe srodki na sfinansowanie tego przedsiewzięcia to skad są ???? znaczy sie te parenascie brakujących melonów to z czego ??? 14:03, 18.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ląduj dziaduląduj dziadu

0 0

a co z porodówką??? pytam się 10:59, 21.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone