Zamknij

Zbiórka na instrumenty dla dzieci z Bieszczadów

13:06, 17.03.2019 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Na portalu pomagam.pl trwa zbiórka funduszy na zakup instrumentów dla podopiecznych Stowarzyszenia PRO ARTIS, które działa w Bieszczadach. Jego celem jest propagowanie kultury w miejscach, gdzie dostęp do niej jest utrudniony. 

Od ponad sześciu lat w miejscowości Cisna w Bieszczadach, w budynku Gminnego Centrum Kultury i Ekologii, pasjonaci muzyki zrzeszeni w Stowarzyszeniu PRO ARTIS, prowadzą zajęcia muzyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkających w Bieszczadach. 

Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest propagowanie kultury i sztuki, szczególnie tam, gdzie dostęp do niej jest bardzo utrudniony. Takim miejscem z pewnością są Bieszczady.

Zakup instrumentów dla naszych uczniów możliwy jest tylko dzięki sponsorom i osobom życzliwym naszej działalności. Stajemy przed potrzebą zakupu dwóch pianin, gitary, tablic i innych drobniejszych pomocy dydaktycznych dla młodych adeptów muzyki.

Pieniądze można wpłacać pod linkiem na portalu pomagam.pl.

- W imieniu wszystkich uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz własnym - serdecznie proszę o wsparcie naszej działalności wszystkich, dla których jest to ważne i cenne - apeluje Łukasz Kot ze Stowarzyszenia PRO ARTIS. 

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone