Zamknij

"To będzie dobry dzień" - ławki z napisami w Lesku

13:57, 11.04.2019 | M.S
Skomentuj
REKLAMA

Wzdłuż ulicy Unii Brzeskiej w Lesku stanęły nowe ławki, na każdej widnieje inny napis. To pomysł leskich urzędników na nieco inne zagospodarowanie przestrzeni publicznej. 

Ławki wraz z koszami na śmieci zostały zamontowane na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy w Lesku. Napisy wykonał Piotr Gądek, a pomysłodawczyniami haseł są sekretarz gminy Magdalena Mazurkiewicz oraz Jolanta Kaczmarska, kierownik wydziału administracyjno-gospodarczego Urzędu Miasta i Gminy w Lesku. 

Na chwilę obecną Urząd Miasta zainstalował pięć ławek, z czego dwie w zabytkowym parku miejskim bez napisów i trzy z napisami.

- Konsekwentnie będziemy starali się dodawać kolejne. Wszystko zależy oczywiście od naszych możliwości finansowych - informuje Dawid Lipka z Biura Promocji Urzędu Miasta i Gminy w Lesku. 

- Ławki z napisami zostały umieszczone przy drodze krajowej biegnącej z centrum miasta na osiedle Smolki w odpowiedzi na prośby mieszkańców, szczególnie tych starszych, którzy niejednokrotnie mieli problem z długim podejściem - dodaje nasz rozmówca.

Koszt dwóch ławek w parku bez koszy na śmieci, i trzech z koszami wyniósł 5 tysięcy złotych.

Jak Wam podobają się takie ławki? Czy chcielibyście takich ławek w Sanoku, a jeśli tak, to jakie napisy byście zaproponowali? Czekamy na Wasze komentarze. 

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

SanoczaninSanoczanin

1 0

Kolejni "kreatywni" wywaleni z pracy przy kapslach Tymbarka. Pokornie Błagam, chroń nas Boże przed takimi w budżetowce. Amen!

Proszę... 23:26, 13.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz