Zamknij

Nowy Zastępca Komendanta Bieszczadzkiego OSG ds. granicznych

13:22, 18.04.2019 | RED
REKLAMA
Skomentuj

W Komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania nowego Zastępcy Komendanta Bieszczadzkiego OSG ds. granicznych. Funkcję tę objął ppłk SG Józef Burchała.

Od dnia 15 kwietnia rozkazem personalnym Komendanta Głównego Straży Granicznej, funkcję Komendanta ds. granicznych w Bieszczadzkim OSG pełni ppłk SG Józef Burchała.

Z mundurem Straży Granicznej związany jest od 1999 roku, kiedy to rozpoczął służbę jako starszy kontroler na przejściu granicznym w Barwinku. Tam przechodząc przez poszczególne szczeble kariery zawodowej, doszedł do stanowiska zastępcy komendanta Placówki. Kolejno, służbę pełnił w Placówce SG w Rzeszowie Jasionce - jako zastępca komendanta tej Placówki. W 2016 r. powierzono mu stanowisko komendanta Placówki SG w Sanoku, a po trzech latach – naczelnika Wydziału Granicznego w Bieszczadzkim Oddziale SG w Przemyślu.

W trakcie uroczystego spotkania z kadrą kierowniczą, nowemu zastępcy został wręczony symboliczny buzdygan jako przechodnia oznaka szarży oficerskiej.

Ppłk SG Józef Burchała zastąpił na stanowisku zastępcy płk. SG Adama Pacuka, który został mianowany na stanowisko Komendanta Centrum Szkolenia SG w Kętrzynie.

info: BiOSG

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone