Zamknij
REKLAMA

Lesko walczy o głosy !

15:23, 07.08.2019 | J.P
REKLAMA
Skomentuj

Urząd Miasta i Gminy Lesko bierze udział w konkursie Herosi Innowacji. Jeżeli udało  by się wygrać  to za nagrodę pieniężną uda im się zagospodarować planty. Urzędnicy planują postawić tam street workut oraz nowoczesny plac zabaw.

Projekt do udziału w konkursie Herosi Innowacyjności zgłosił leski przedsiębiorca Dariusz Sowa. Inicjatywę wspiera Urząd Miasta i Gminy Lesko. „Skwerek dla wszystkich” zakłada zagospodarowanie leskich Plant, miejsca spotkań dzieci, młodzieży, starszych i rodzin w taki sposób, aby każdy mógł  znaleźć coś dla siebie. Dlatego powstał pomysł o postawieniu w tym miejscu elementu palcu zabaw oraz street workut.

Konkurs Herosi Innowacyjności jest organizowany przez Grupę Eurocash. Jak mówią organizatorzy zależy im na współpracy przedsiębiorców i społeczeństwa, które oddając głosy wspiera inwestycje w swojej okolicy. Atrakcyjne nagrody może wygrać tu każdy - i przedsiębiorca i głosujący, ponieważ biorąc udział w głosowaniu można otrzymać nagrody również dla siebie! Do wygrania nawet 50 kart tygodniowo o wartości 50 zł!

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone