Zamknij
REKLAMA

Chcesz otrzymać pieniądze na rozwój działalności? Przyjdź na konsultacje

10:14, 14.01.2020 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Urząd Miasta i Gminy Zagórz zapraszają na konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich. Podczas dyżuru w urzędzie mieszkańcy gminy (osoby fizyczne, przedsiębiorcy, stowarzyszenia, JST) będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich.

Jeśli poszukujesz środków na rozwój lub założenie działalności gospodarczej, chcesz uczestniczyć w szkoleniach, dowiedzieć się czy Twój pomysł ma szansę na otrzymanie dofinansowania przyjdź na spotkanie z Konsultantem Funduszy Europejskich – informuje urzędnicy.  

Z indywidualnej pomocy konsultanta będzie można skorzystać 16 stycznia 2020 r. (czwartek) w godzinach od 09:30 do 12:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Zagórzu.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

Można również skorzystać z kontaktu z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Sanoku. Rynek 18, 38-500 Sanok; tel. 798 771 215, 798 771 640 lub [email protected]

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz