Zamknij

Alarm przeciwpowodziowy na terenie miast i gmin powiatu sanockiego

14:33, 23.06.2020 | .
Skomentuj
REKLAMA

Starosta sanocki Stanisław Chęć wydał 23 czerwca zarządzanie w sprawie ogłoszenia alarmu przeciwpowodziowego na terenie miast i gmin powiatu sanockiego.

- W związku z niekorzystną sytuacją hydrologiczno - meteorologiczną i ciągłym wzrostem wód na rzekach powiatu sanockiego, ogłaszam alarm przeciwpowodziowy od godz. 7.30 dnia 23 czerwca do odwołania – czytamy w zarządzeniu.

Starosta zobowiązuje burmistrzów, wójtów oraz wszystkie służby zabezpieczenia przeciwpowodziowego do podejmowania niezbędnych czynności organizacyjnych i technicznych w celu zminimalizowania mogącego powstać zagrożenia dla życia, zdrowia lub mienia oraz zagrożenia środowiska. 

Informacje o podjętych działaniach i rozwoju sytuacji powodziowej na terenie zagrożonych gmin, należy przekazywać do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Sanoku.

 

 

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz