Zamknij

Otwarcie Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie

09:28, 25.06.2020 | .
Skomentuj
REKLAMA

W Brzozowie powstało Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi.

Długo wyczekiwana chwila otwarcia BREAST CANCER UNIT (BCU) - to jednostka specjalizująca się w procesie diagnostyczno-terapeutycznym nowotworów piersi. - czytamy na stronie internetowej sanockiego SANITASU.-Jesteśmy dumni, że możemy być cząstką tak ważnego przedsięwzięcia. 
To pierwsze takie Centrum na Podkarpaciu. Cieszymy się, że powstało ono właśnie w Brzozowie. 
Jest to ogromne udogodnienie dla pacjentek, które nie muszą już pokonywać setek kilometrów by otrzymać niezbędną pomoc i wsparcie. Dzięki tej Jednostce kobiety mają dostęp do godnego leczenia w komfortowych warunkach. Najnowocześniejszy sprzęt oraz przyjazny i doświadczony zespół specjalistów, czyni to miejsce wyjątkowym. 

Oto relacja video z otwarcia Breast Unit Cancer:

Foto/video - Studio VIMBO

Źródło: "SANITAS" Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz