Zamknij

Podkarpacie. Pies zaatakował i pogryzł dwóch chłopców

08:43, 30.09.2020 | MF
Skomentuj Zdjęcie poglądowe pixabay.com
REKLAMA

Aktualizacja: Polsat News podaje smutną wiadomość. 12-letniego chłopca pogryzionego przez psa nie udało się uratować. Zmarł w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w mieszkaniu przy ulicy Lelewela w Przemyślu. Pies zaatakował jednego chłopca, a drugi doznał obrażeń, próbując odciągnąć zwierzę. Obaj trafili do szpitala. Stan starszego z nich jest bardzo poważny.

 

Wczoraj  po godz. 13, oficer dyżurny komendy miejskiej w Przemyślu otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań przy ul. Lelewela, pies zaatakował dwóch nastoletnich chłopców. Obydwaj trafili do szpitala, stan 12-latka jest bardzo poważny, obrażenia młodszego nie zagrażają jego życiu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

Pamiętajmy, że za zachowanie psa zawsze odpowiada jego właściciel. Skutki zachowań psów wynikają najczęściej z błędów popełnianych przez ludzi - np. trzymanie w domu psa niebezpiecznej rasy, nieprzestrzeganie terminów szczepień, niewłaściwe warunki bytowe, brak szkoleń i dyscypliny. Jeżeli jesteś właścicielem psa pamiętaj, że brak wyobraźni może doprowadzić do tragedii!

Źródło: KPP Przemyśl, Polsat News

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JoziekJoziek

0 0

Jak tam piątka Kaczyńskiego 15:45, 30.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz