Zamknij
REKLAMA

Droga dojazdowa do szpitala w Sanoku została wyremontowana (ZDJĘCIA)

09:00, 09.05.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. Kamil Mielnikiewicz
REKLAMA

Przy drodze prowadzącej do budynku szpitala w Sanoku położono asfalt. Jak zapowiada dyrektor placówki leczniczej, nie jest to koniec tego typu inwestycji.

Stan nawierzchni jezdni prowadzącej do budynku sanockiego szpitala już od wielu lat nadawał się do remontu. W zeszłym roku przeprowadzono pracę na ulicy 800-lecia, która znajduje się tuż obok drogi dojazdowej do placówki leczniczej. Wykonano wówczas obustronną budowę oraz przebudowę chodnika na całej długości ulicy. Ponadto wykonano elementy odwodnienia z czyszczeniem sieci kanalizacji deszczowej oraz zrealizowano budowę zatoki autobusowej i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu.

W minionym tygodniu podjęto działania przy remoncie nawierzchni drogi przy szpitalu. Jak informuje Grzegorz Panek, dyrektor lecznicy, w ciągu najbliższych tygodni naprawiona zostanie również droga przy oddziale zakaźnym, obok szpitalnego oddziału ratunkowego oraz na dziedzińcu. Całkowity koszt inwestycji wyniesie ponad 50 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą ze środków własnych placówki.

Dyrektor Panek zwraca uwagę na problem z brakiem parkingów. Ma już pomysł, który teren wokół szpitala mógłby zagospodarować, ale póki co, nie chce zdradzać szczegółów.

(Powiat Sanocki)

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%