Zamknij

Wąż wpełzł pod maskę samochodu. Potrzebna była interwencja strażaków

Kamil Mielnikiewicz 09:41, 07.07.2021 Aktualizacja: 10:30, 26.10.2025
Skomentuj Wąż wpełzł pod maskę samochodu. Potrzebna była interwencja strażaków Fot. Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Czarna | Facebook

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj tuż przed południem w Bieszczadach. W czasie jazdy, spod maski samochodu osobowego zaczął wyłaniać się nie wiadomo jakiego pochodzenia wąż. Na miejsce zadysponowani zostali strażacy.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 894 Czarna - Hoczew. Podczas jazdy samochodem osobowym, spod maski zaczął wyłaniać się wąż. Po zatrzymaniu pojazdu, turyści od razu zadzwonili na numer alarmowy. Na miejsce zadysponowana została jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Czarnej. 

Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i przystąpiliśmy do usunięcia węża, który znajdował się pod maską silnika. Złapany gad został wypuszczony na łono natury

- relacjonują ochotnicy z Czarnej.

Strażacy za pośrednictwem portalu społecznościowego opublikowali fotografię znalezionego gada. Charakterystyczne czarne i żółte paski na głowie jednoznacznie oznaczają, że jest to zaskroniec zwyczajny - najczęściej spotykany, niejadowity wąż w Polsce. 

(OSP KSRG Czarna | Facebook)

(Kamil Mielnikiewicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu isanok.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%