Zamknij
REKLAMA

Kolejna edycja Country&Rock Festiwal Lesko za nami (ZDJĘCIA)

10:00, 09.07.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. Beata Czyżewska
REKLAMA

Za nami XXXIII edycja Country&Rock Festiwal Lesko. W tym roku w nowej formule, ponieważ obok dotychczasowych dźwięków muzyki country uczestniczący w festiwalu mogli również bawić się przy muzyce rockowej.

Pierwszego dnia wystąpili: Yellow Horse (Country/Rock -Strzyżów), Zespół Bieszczadersi (Rock - Sanok), Under Cover (Rock – Lesko), a gwiazdą piątkowego wieczoru był zespół Farben Lehre (Punk Rock – Płock). Farben Lehre w tym roku obchodzi 35-lecie istnienia, które zacnie świętowali również w Lesku.

Kolejny bardzo udany i sympatyczny weekend koncertowy za nami... LESKO & INOWROCŁAW - oba miejsca wyjątkowo gościnne, pogoda wymarzona, publiczność pozytywnie naładowana dobrą energią, a profesjonalna organizacja obu koncertów godna naśladowania... Widoki w Lesku niezapomniane, tudzież zjawiskowe…

- napisali muzycy Farben Lehre na swoim profilu społecznościowym.

Drugiego dnia festiwalu na scenie zagrali: Strafa 50 ( American Rock - Warszawa), Cezary Makiewicz ( Country – Olsztyn), Droga Na Ostrołękę (Country – Ostrołęka) i gwiazda wieczoru zespół Luxtorpeda (Rock - Poznań). Luxtorpeda w tym roku obchodzi swoje 10-lecie istnienia i niezmiernie cieszy fakt, że również Lesko dołączyło w tym okrągłym jubileuszu do listy koncertowych miast zespołu.

Fani, którzy przybyli na festiwal pokazali, że po długiej przerwie od koncertowych emocji są w formie, a w świetnej zabawie nie przeszkodził im nawet deszcz drugiego dnia imprezy. Również zespoły dały z siebie wszystko i zdecydowanie nie wypadły z rytmu koncertowego. 

Obok koncertów, po raz 23 już Pirates Of Roads Krosno zorganizowało Międzynarodowy Zlot Motocyklowy. Nie zabrakło i tam licznych atrakcji: zawody w siłowaniu na rękę, pokaz stuntu motocyklowego, konkurencje zlotowe, przejażdżki na motocyklach dla dzieci i młodzieży. 

2 i 3 lipca 2021 przechodzi już do historii, ale niezmiernie cieszy fakt, że nowa formuła festiwalu przyjęła się z tak dobrym odbiorem zarówno publiczności, jak i artystów występujących na scenie.

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%