Zamknij
REKLAMA

Rozpoczęto prace przy budowie świetlicy sportowej w Czerteżu [ZDJĘCIA]

13:17, 18.10.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. Gmina Sanok
REKLAMA

W miejscowości Czerteż rozpoczęto prace związane z budową budynku świetlicy sportowej przy istniejącym boisku. Projekt obiektu zakłada stworzenie miejsca do ćwiczeń ruchowych oraz pomieszczeń, które wykorzystywane będą podczas meczów piłkarskich.

Na parterze przewidziano salę ćwiczeń ruchowych, która z uwagi na powierzchnię użytkową będzie mogła pełnić zadanie świetlicy wiejskiej. Znajdzie się tam także aneks kuchenny, szatnia, sanitariaty, w tym jeden dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze do przechowywania sprzętu sportowego oraz sanitariaty dostępne bezpośrednio z zewnątrz dla widzów. Natomiast na piętrze przewidziano szatnie z umywalniami, pokój sędziego, pomieszczenie administracyjne, socjalne i porządkowe oraz salę klubową.


CZYTAJ TAKŻE: Ekstremalny bieg dla najwytrwalszych. W Lesku odbył się finał Runmageddonu


Obecny zakres prac zakłada wykonanie całościowo robót fundamentowych, które powinny zakończyć się jeszcze w październiku. Wartość robót na podstawie zawartej umowy wynosi ponad 130 tysięcy złotych, a całość zadania szacowana jest na kwotę niemal 2 milionów złotych.

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%