Zamknij
REKLAMA

Ustrzyki Dolne. Samochód osobowy zderzył się z łanią

09:15, 19.10.2021 | Kamil Mielnikiewicz
Skomentuj Fot. Fundacja Bieszczadzka Organizacja Ochrony Zwierząt | Facebook
REKLAMA

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Nadgórnej w Ustrzykach Dolnych doszło do zderzenia samochodu z łanią, która niespodziewanie wyskoczyła na drogę. Kierowca pojazdu tuż po zdarzeniu zachował się odpowiedzialnie i zawiadomił o całym zajściu funkcjonariuszy policji.

W nocy dyżurny KPP w Ustrzykach Dolnych otrzymał powiadomienie o zderzeniu ze zwierzęciem na ulicy Nadgórnej. O całej sprawie od razu poinformowana została Fundacja "Bieszczadzka Organizacja Ochrony Zwierząt", której pracownicy udali się na miejsce zdarzenia, celem przeprowadzenia dalszych czynności. Ze względu na liczne obrażenia, zwierzę zostało poddane eutanazji przez lekarza weterynarii i przewiezione do utylizacji.


CZYTAJ TAKŻE: Dachowanie samochodu osobowego w miejscowości Mokre


Do podobnego zdarzenia doszło nad ranem w minioną niedzielę na Jasieniu, gdzie potrącona została młoda, tegoroczna sarenka, która oprócz uszkodzenia miednicy, doznała otwartego złamania kończyny piszczelowej.

Przemieszczając się w godzinach nocnych i wczesno porannych należy zachować szczególną ostrożność. Okres jesieni, to okres w którym odnotowujemy wzrost ilość kolizji drogowych z udziałem w szczególności zwierzyny płowej, a pamiętajcie, że ofiarom takiego zdarzenia, może stać się nie tylko zwierzę, ale również kierujący

- apeluje Fundacja "Bieszczadzka Organizacja Ochrony Zwierząt".

(Kamil Mielnikiewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%