Zamknij
REKLAMA

Tłumy na basenie 

20:43, 21.06.2022 | .
Skomentuj MOSiR w Sanoku
REKLAMA

Od czwartku do niedzieli sanockie baseny zewnętrzne odwiedziło około 4500 tysiąca osób! - poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku. 

- Widzimy jednocześnie małe niedociągnięcia i wsłuchujemy się we wszystkie głosy i opinie na temat ich funkcjonowania - czytamy w komunikacie MOSiR opublikowanym na Facebook’u. 

Od czwartku uruchomiona zostanie trzecia kasa, która mieścić się będzie w recepcji Domu Sportowca. Można tam będzie zakupić następujące bilety:

- zwykły

- ulgowy

- rodzinny

- leżak.

Bilet będzie ważny wraz z załączonym paragonem. Istnieje możliwość kupna biletu w przeddzień, tydzień wcześniej lub w dniu wejścia na basen (w przypadku dużej kolejki). Można również dokonać większej ilości biletów, by wykorzystać je w dowolny dzień otwarcia basenu zewnętrznego (aż do 4 września).

Bilety rabatowe (karnety, zniżki z tytułu karty dużej rodziny, dla niepełnosprawnych, etc.) należy zakupić w kasie basenów zewnętrznych CRiS tuż przed wejściem na obiekt.

Kasa w Domu Sportowca czynna będzie codziennie od 7 do 21, w tym również w weekendy i święta. W przypadku dużej kolejki, osoby z zakupionym biletem wchodzić będą odrębnym wejściem.

Źródło: MOSiR w sanoku/Facebook.com 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

fan wodyfan wody

1 0

Najlepszy basen w okolicy 08:57, 22.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%