Zamknij
REKLAMA

Autosan ma nowego prezesa

16:12, 05.07.2022 | .
Skomentuj PGZ
REKLAMA

5 lipca br. Rada Nadzorcza Autosan sp. z o.o.  w trakcie postępowania kwalifikacyjnego na Prezesa Zarządu spółki wybrała do pełnienia tej funkcji Macieja Boreckiego. Na stanowisku zastąpi Adama Smolenia. 

Maciej Borecki jest wywodzącym się z Podkarpacia menadżerem z ponad 10 letnim stażem w zakresie zarządzania projektami i organizacjami. Absolwent Wydziału Prawa Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Ukończył wiele zagranicznych szkoleń i seminariów w dziedzinie marketingu, finansów, zarządzania, komunikacji i innowacyjności w tym m.in. w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i IESE Business School w Barcelonie.

Od roku 2016 pełnił funkcję członka zarządu Fabryki Broni Łucznik-Radom, a w ostatnim czasie także prokurenta spółki Autosan. W latach 2012-2016 kierował działaniami Zespołu Badań Marketingowych Totalizatora Sportowego. Doświadczenie menedżerskie zdobywał pracując w Grupie Fiat oraz Johnson & Johnson, a także zarządzając międzynarodowymi projektami biznesowymi oraz współtworząc strategie biznesowe dla firm oraz linii produktowych.

Źródło: PGZ

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

asas

1 0

ciekawe z jakiego powodu został usunięty z Zarządu przez Radę Nadrzorczą w F.B. Łucznik. 14:21, 07.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%