Zamknij

Aleksandra z Judo Pantera Sanok ze złotym medalem!

08:05, 05.03.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 2 marca 2019 odbyły się zawody International Judo League.

W IX Otwartych Mistrzostwach Miasta Jasła zgłosiło się 600 zawodników z 51 klubów m.in z Mołdawii, Czech, Słowacji, Ukrainy i Polski z takich miast jak Kraków, Jasło,Bytom,Wrocław,Warszawa, Rzeszów,Poznań,Gdańsk czy Opole.

Rozgrywki odbywały się na dwóch obiektach jednocześnie w zależności od kategorii.W tych silnie obsadzonych zawodach Aleksandra Mielnikiewcz z klubu Judo Pantera Sanok, podopieczna Trenera Tomasza Bobali pod okiem instruktora Daniela Wosachło przywiozła ostatecznie po ciężkich walkach wygranych przez Ippon złoty medal w kat. +46kg U11!

Wielkie gratulacje dla medalistki, a zdobyte cenne doświadczenie dla pozostałych naszych startujących: Tymona Janusza, Serweryna Jarosza i Kacpra Kowalewskiego, którym nie udało się stanąć na podium zajmując dalsze lokaty  - informuje Judo Pantera Sanok.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© isanok.pl | Prawa zastrzeżone