Zamknij

Samuraj Trans-San Sanok startuje w Oficjalnych Mistrzostwach Polski w Kickboxingu formuła Low-Kick

14:03, 16.09.2020 | MF
Skomentuj
REKLAMA

Samuraj Trans-San Sanok startuje w pierwszej imprezie w tym roku. Są to Oficjalne Mistrzostwa Polski w Kickboxingu formuła Low-Kick, które odbędą się 18-20 września 2020 r. w Starachowicach.

Do pierwszego startu w tym roku przygotowują się zawodnicy najbardziej utytułowanego klubu sportów walki w Sanoku, Samuraj Trans-San Sanok. Po perypetiach związanych z sytuacją Covid-19 rywalizacja w kickboxingu w Polsce wraca dopiero we wrześniu, co niestety pokrzyżowało wiele planów startów w zawodach. Pierwszymi zawodami, w których w tym roku zmierzą się zawodnicy Samuraja są mistrzostwa w formule low-kick w Starachowicach.

W zeszłym roku zawodnicy Miłosz Baran i Adam Tutak sięgnęli po Mistrzostwo Polski w tej formule odpowiednio w wagach 71 kg i 86 kg i w tym roku będą bronić tytułów. Natomiast wielkie nadzieje związane są ze startem Kamila Rościńskiego w wadze 67 kg, który z powodu kontuzji opuścił zeszłoroczny start i w tym roku głodny sukcesu chce odzyskać tytuł Mistrza Polski, który trzy lata temu zdobył w Nowym Targu. To były najcięższe przygotowania w historii klubu, naznaczone pandemią. Pod okiem Trenera Artura Szychowskiego zawodnicy przygotowywali się do ponownego startu w sezonie wakacyjnym. Trener oprócz ciężkiej pracy musiał dodatkowo mobilizować zawodników, którym ciężko było wrócić do normalnego rytmu.

Jednak Trener Artur Szychowski na dwa tygodnie przed mistrzostwami jest zadowolony z poziomu przygotowania na pierwszy start w tym roku. Samuraj Trans-San Sanok w tym miejscu prosi wszystkich Sanoczan i sympatyków klubu o mocne wsparcie. Trzymajcie kciuki i oglądajcie relacje live z naszych walk.

Klub Samuraj Sanok ogłasza nowy nabór i zaprasza na zajęcia:

Kickboxing 15+ grupa początkująca

Kickboxing - grupa zaawansowana

Kickboxing kadeci 10-15 lat

Dzieci 5-9 lat zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu

Kickboxing dla kobiet - nowa grupa zapraszamy wszystkie Panie bez względu na wiek

Wszelkie informacje udzielane są pod numerami telefonów 660150044 oraz 664704017 oraz na Facebook/Vitamin Shop Sanok i Facebook/Samuraj Sanok.

Źródło: Samuraj Tran-San Sanok/materiały nadesłane

(MF)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz